Jelenlegi hely
ABBA - Waterlootól a csillagokig
További ajánlataink
Bővebben...
1974. április 6-án, szombaton Brightonban egy svéd együttes nyerte a 19. Eurovíziós Dalfesztivált. Az ABBA népszerűsége ma, jó fél évszázad elteltével nagyobb, mint valaha. Milliók hallgatják minden korosztályból, és a zenekar mítoszát filmek, musical-előadások és hologramkoncertek gazdagítják tovább, miközben negyven év után teljesen új albummal jelentkeztek.
Az újságíró és zenei szakíró Giles Smith ennek a mítosznak szegődik a nyomába. Nemcsak első, kiskamasz kori találkozását idézi fel az ABBA-val, hanem azt a korszakot is, amelybe a svéd együttes berobbant. Fanyar humora, éles meglátásai nem csupán az ABBA rajongói számára teszik élvezetes olvasmánnyá ezt az izgalmas zenetörténeti áttekintést.
„Mert ma, amikor az ABBA világszerte a nemzetközi kincs státuszába emelkedett, többnyire már magunk mögött hagytuk azokat az időket, amikor a zenéjük "bűnös élvezetnek" számított. Átverekedtük magunkat azon a sötét korszakon, és most már bátran, büszkén, szabadon vállalhatjuk: igen, szeretjük az ABBA-t, és ezt senki sem torolja meg rajtunk.”
Albumok
Lexikonok, enciklopédiák
Egészség, életmód
Ezoterika
Emberi kapcsolatok
Gasztronómia
Szabadidő, hobbi
Humor és szórakoztatás
Sport
Állatvilág
Növényvilág
Térképek, útikönyvek
Ruhanemű
Nyelvkönyvek, szótárak
Tankönyv
Történelem
Informatika
Manager könyvek
Természettudomány, technika
Mezőgazdaság
Pedagógia, nevelés
Társadalomtudomány
Műszaki, technika
Szórakoztató regények
Ismeretterjesztő irodalom
Erotika
Gyermekkönyvek
Bogyó és Babóca játékok
Brainboxok
Földgömbök
Játékok
Puzzle - kirakók
Világirodalom
Szomolai Tibor könyvei
Magyar szépirodalom
Kultúra, művészet
Hamvas Béla művei
Vallás
Hangoskönyvek
Ifjúsági könyvek
Jutalomkönyvek 2025
Naptárak
Akciós könyvek
Könyvjelzők
Vásárlási utalványok
Ajándék










